Winterville Flat 213
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dompelbad Verwarmd zwembad |
| Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Wandelen | Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelgoed |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Winterville Flat 213 Gravatá van 36 m² is een goede keuze voor maximaal 5 gasten en biedt een welgelegen locatie op 2 km van Parque de Aventura Karawa ta. Het 1-slaapkamer appartement biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.
Het appartement is gelegen op 10 minuten met de auto weg van de Alto do Cruzeiro Mirante. Het centrum van Gravatá is binnen 30 minuten bereikbaar. Winterville Flat 213 ligt op 2,1 km afstand van Museu Memorial de Gravatá.
De 1-badkamer accommodatie heeft een patio, een balkon en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort.
De accommodatie is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. Dit appartement biedt ook wandelen, samen met een tennisbaan voor actieve gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paroquia Sao Paulo1,4 km
- Alto do Cruzeiro Mirante3,2 km
- Matriz de Sant Ana2,9 km
- Cancao Nova1,5 km
- igreja batista3,9 km
- Paroquia Nossa Senhora das Gracas3,8 km
- Museu Memorial de Gravatá2,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes86 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Verwarmd zwembad
- Ligstoelen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Wandelen
- Tennisveld
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Winterville Flat 213?
Gasten van Winterville Flat 213 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Parque de Aventura Karawa ta, 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Museu Memorial de Gravatá (2,1 km) en de Alto do Cruzeiro Mirante (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Winterville Flat 213?
Het duurt 30 minuten lopen om van Winterville Flat 213 naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Winterville Flat 213?
De prijs van het boeken van Winterville Flat 213 is $65. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Winterville Flat 213?
In Winterville Flat 213 is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 36 vierkante meters. - ❓
Heeft Winterville Flat 213 een eigen zwembad?
Winterville Flat 213 heeft, natuurlijk, een verwarmd zwembad.